סדנה לשחרור מחרדות ולחץ עם דר תומר סברון

עברה כמעט שנה מאז חוויתי את סדנת ההיפנוזה העצמית עם ד"ר תומר סברון, עליה כתבתי כאן.

 

ולשמחתי הוזמנתי להתנסות בסדנה מועילה מאוד נוספת שמעביר ד"ר תומר סברון - סדנה לשחרור מחרדות ולחץ.

 

תכלס, מי מאיתנו לא סובל מלחץ וחרדות ברמה זאת או אחרת?

 

תמיד טוב ללמוד ולקבל כלים להתמודד עם מצבים ותקופות בהם אנחנו סובלים מהשניים.

 

להבדיל מהפעם הקודמת, בה הסדנה התקיימה בבית ציוני אמריקה יחד עם עוד עשרות אנשים לאורך כמה שעות, הפעם הייתה זאת סדנה עם אופי שונה לגמרי.

 

ראשית - המיקום. הסדנה לשחרור מלחץ וחרדה מתקיימת בביתו של תומר סברון במושב אשתאול. הבית נמצא בסביבה שקטה ופסטורלית, עם נוף עוצר נשימה ואוויר הרים נעים, מה שמאפשר תנאים אידאליים לסדנה מסוג זה.

 

הנה טעימה קטנה מהמקום:

 

 

 

שנית - מדובר בסדנה הרבה יותר מצומצמת, עם כמות קטנה של אנשים, מה שמאפשר אינטימיות ותשומת לב רבה בכל אחד ואחת.

 

שלישית - זוהי סדנה ארוכה יותר ויסודית יותר. הסדנה נמשכת לאורך חודש, אשר במהלכו יש ארבעה מפגשים אחת לשבוע בביתו של תומר בני שעתיים כל אחד ועוד הרבה תרגול ועבודה עצמית שכל אחד מתבקש לעשות בביתו (או בחוץ) בין מפגש למפגש (כל אחד למען תועלתו האישית, כמובן).

 

מכיון שהסדנה הייתה מאוד חשובה לי ורציתי להפיק ממינה את המיטב, הגעתי לכל ארבעת המפגשים וגם הקפדתי לתרגל בבית את מה שלמדנו במפגשים.

 

מה קיבלנו בסדנה?

 

ראשית תומר הסביר לנו איך המח והגוף של כולנו עובדים, איך ולמה נוצרות חרדות ותחושות לחץ (יש מבחר סיבות), ולמה הם גורמים בגוף שלנו. בכל מפגש קיבלנו כלים חדשים שעוזרים לנו ל"הרגיע" את המחשבה ואת הגוף, להרגיל את המח שלנו לחשוב אחרת ועל דברים שאנחנו באמת בוחרים לחשוב, וע"י כך גם לגרום לגוף ולנפש שלנו להרגיש אחרת ולהזמין לחיינו דברים שאנחנו באמת רוצים בהם.

 

תומר גם המחיש לנו ע"י ביו-פידבק איך באמצעות נשימה נכונה, אנחנו עוברים ממצב בו המערכת הסימפטטית (מערכת העצבים) שולטת בנו למצב בו המערכת הפרא-סימפטטית (המערכת המרגיעה) לוקחת פיקוד על המערכת שנקראת אנחנו.

 

 

לאחר ארבעת המפגשים והתרגול ביניהם, אני עדיין ממשיכה לתרגל ולהשתמש בכלים שקיבלתי בסדנה, ואכן מרגישה שיש שינוי ברמת הרוגע שלי ותחושה הכללית.

 

ממליצה מאוד!

 

הסדנה הקרובה מתחילה ב- 9.7.18

 

להרשמה ולפרטים נוספים

 

אודות תומר סברון (מתוך האתר שלו)

 

"שמי תומר סברון ואני פסיכולוג קליני מומחה וגם דוקטור (Ph.D.) בנוירוביולוגיה.

 

 בשנת 1983, לקראת סיום השירות הצבאי הסדיר שלי, נפצעתי בחוט השדרה. הפציעה הותירה אותי משותק ומרותק לכסא גלגלים. יחד עם זאת, אני עצמאי לחלוטין בכל הפעולות היומיומיות. בספר  "לסובב את הגלגל" אני מספר על ההתמודדות עם הפציעה, השיתוק, והאובדן לאורך השנים, על המימדים הגופניים והנפשיים של התמודדות זו.

 

לאחר הפציעה ושחרורי מהצבא למדתי לתואר ראשון במדעי החיים באוניברסיטת תל-אביב, ואח"כ המשכתי לתואר MA ולתואר Ph.D. בנוירוביולוגיה במכון ויצמן למדע שברחובות. על שני התארים קבלתי פרסי הצטיינות. במהלך שנות הלימודים פרסמתי כעשרה מאמרים.

 

 

 

לפני כשני עשורים החלטתי שברצוני לעבור לתחום הנפש, והתחלתי את לימודי הפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן. לאחר שסיימתי את התואר השני בפסיכולוגיה קלינית, המשכתי להתמחות קלינית בשירותיי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטת בר-אילן, שם הייתי שלוש שנים. לאחר מכן המשכתי את ההתמחות לעוד כשנה וחצי במרכז לבריאות הנפש "באר יעקב". לאחר מכן עבדתי במרפאת פוסט-טראומה בבית חולים "שניידר".  אני מוכר כעוסק מורשה מטעם משרד הביטחון.

 

כמטפל, אני מביא איתי ידע וניסיון מהמימד הנפשי והן מהמימד הפיזי-ביולוגי. הרקע שלי בנוירוביולוגיה מקנה לי ראיה והבנה חשובים באשר לקשרים וההשפעות בין הגוף לנפש, כמו גם הבנה טובה יותר של נקודת המפגש המסתורית שבין הנפש והגוף.

 

אני משתמש בטיפולים במיגוון כלים שמסייעים לזרז ולהעצים את הטיפול:  היפנוזה, EMDR, ביופידבק, טיפול אנרגטי, שימוש בדימיון, ועוד"

 

לאתר של תומר סברון

 

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי

 

לאינסטגרם שלי

 

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה הדיגיטלית

 

לאתר הבינלאומי שלי - Isreal by Hadarling

 

 

 

<< לפוסט הקודם      לפוסט הבא >>

 

צרכנות אופנה טיפוח בריאות טכנולוגיה תיירות תרבות קולינריה אודותי

 

 

 

 

Please reload

Please reload

  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
ScreenHunter_8438 Nov. 10 11.26.jpg