השוטר הטוב עם יובל סמו בעונה חדשה ב- yes

אמש במרכז עינב בת"א התקיימה הפרמיירה של העונה החדשה של הסדרה הקומית השוטר הטוב, שעולה השבוע ב-yes.

לפרימיירה הגיעו יוצרי וכוכבי הסדרה וביניהם:

יובל סמו (וזוגתו דנה סמו), גיא לואל (וזוגתו), אורי גבריאל, יגאל עדיקא, ורד פלדמן, ליאורה ריבלין, אלון חמאווי והאחים תומר וארז אבירם (היוצרים).

בנוסף, נכחו באירוע גם הכוכבים הגדולים שמייצג מפיק העל יואב גרוס וביניהם:

סטטיק ובן-אל, נועה קירלעופר שכטר, הזוג המלכותי - תומר קפון ואורטל בן שושן (שמשחקת בסדרה), שר המדע אופיר אקוניס, דני רופ, דנה זרמון, גלעד שלמור, דני שטג ואבי יששכרוף.

 

הנה כמה תמונות "פפראצי" שצילמתי:

 

 

 

 

 

 

 

 

אחרי שהתחככנו בסלבס, ישבנו לצפות בשני הפרקים הראשונים והקורעים מצחוק של העונה החדשה. 

 

קצת רקע:

 

השוטר הטוב היא הסדרה הקומית המצליחה ביותר בתולדות yes.

בעונה הראשונה הכרנו את דני קונפינו (יובל סמו) - שוטר במשרה מלאה, באחת התקופות הכי מחורבנות של המשטרה. תקופה בה התדמית שלה בשפל, ניצבים מודחים כל שבוע, מפקדים מטרידים פעמיים בשבוע, התקציבים מקוצצים ותלונות נגד שוטרים נערמות במשרדי מח"ש. למרות בעיות התנהגות קשות, דני נחשב  לגבר גבר, שוטר מוצלח ואהוב ששולט בתחנה ומכתיב את הכללים. אחרי שנים של חיים משותפים מגלה דני, שחברתו (ורד פלדמן) בוגדת בו. הגילוי מכה אותו בהלם והוא מחליט לעזוב אותה ואת בנה הקטן, אותו הוא מגדל ואוהב כאילו היה בנו. מאחר ומשכורת של שוטר אינה מאפשרת לו לשכור דירה, דני חוזר לבית הוריו במטרה לגור שם באופן זמני. אך הזמני הופך קבוע ודני מגלה שהחיים בבית עולים על כל זירת פשע.

לצד יובל סמו וחברי הקאסט מהעונה הראשונה, ביניהם: גיא לואל, יגאל עדיקא, לאורה ריבלין, ורד פלדמן, יצטרפו בעונה החדשה השחקנים הוותיקים והמוערכים צחי גראד ואורי גבריאל. דני קונפינו  חוזר לחבריו החד פעמיים מתחנת המשטרה וצפויות לו התרחשויות בלתי צפויות שמנערות את עולמו האישי והמקצועי וגורמות לו לחשב מסלול מחדש. רבי המפקד (גיא לואל) אמור לקבל קידום ולעזוב ועד אז הוא שקוע בקידום "מורשת רבי".. השלומיאליות חוגגת והשוטרים עסוקים בעיקר בעצמם ובבעיותיהם האישיות: דובי (יגאל עדיקא), רזי (לואי נופי) והשוטרת הצעירה קורין, חברתו לשעבר של דני (אורטל בן שושן) . מהצד משקיף על הכל, הפסיכולוג השרוט ראובן  (גלעד קלטר), שעומד לצדו של דני ברגעים הקשים ולעתים קרובות גורם להם בעצמו.גם בבית העסק לא פשוט, לחייו משפחתו של דני נכנסות שתי דמויות חדשות: אייזיק ממן (אורי גבריאל), עבריין לשעבר וחבר משפחה קרוב שעזב להודו וחוזר אליהם מחובר יותר לעצמו ולאדמה.. ואודי אריכא (צחי גראד) גבר שרמנטי שפוצח ברומן סודי ולוהט עם יונה (לאורה ריבלין), למורת רוחו של בנה דני. בציר הרומנטי - דני מקבל העונה טיפול בהלם, הוא מזגזג בין האישה איתה הוא רוצה להביא ילד (ורד פלדמן) לבין זו שהוא עדיין אוהב (אורטל בן-שושן). 

 

הנה סרטון לייב שצילמתי אמש בסוף הפרימיירה עם יוצרי הסדרה והשחקנים:

 

 

יוצרי הסדרה : ארז ותומר אבירם

מפיק ראשי ועורך אחראי - יואב גרוס

 בית הפקה - יואב גרוס הפקות בע"מ

 

העונה השנייה של השוטר הטוב תעלה מחר בערוץ yes Comedy וזמינה בחינם ב- yesVOD

 

לאתר yes

 

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי

 

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

 

לאתר שלי לקניות מומלצות באיביי ebay

 

 

 

 

 

 

<< לפוסט הקודם      לפוסט הבא >>

 

צרכנות אופנה טיפוח בריאות טכנולוגיה תיירות תרבות קולינריה אודותי

 

 

 

Please reload

Please reload

  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
ScreenHunter_8438 Nov. 10 11.26.jpg