גלובוס מקס מחזירה את הקולנוע לרחובות

 

בשורה לתושבי רחובות: אחרי שנתיים, הקולנוע חוזר לרחובות!

 

 

גלובוס מקס, רשת הקולנוע הגדולה בארץ, שהשיקה לפני כחודש קומפלקס ענק ומפואר באושילנד כפר סבא, חנכה לפני מספר ימים את מתחם בתי קולנוע בקניון עופר רחובות, בקונספט חדש: "קולנוע בוטיק עם יתרונות של מגה קומפלקס", זאת במטרה לתת לתושבי רחובות והסביבה אפשרות ליהנות מעולם הקולנוע והסרטים.

הבחירה ברחובות לבניית מתחם קולנוע בוטיק מבית גלובוס מקס נעשתה מתוך מחשבה על תושבי העיר והסביבה, שיצאו בקריאה במשך זמן רב  להחזרת הקולנוע לעיר, עקב סגירתו של קולנוע חן, ולמען העצמת חווית תרבות הפנאי והבילוי בעיר.

 

 

מתחם הקולנוע החדש של גלובוס מקס, הכולל 6 אולמות קולנוע חדישים, שיפעלו 7 ימים בשבוע.

הקולנוע החדש ישרת את כל תושבי רחובות והסביבה שיוכלו ליהנות מאולמות עם מערכות סאונד מתקדמות בעולם  Dolby Atmos, וממתחם אינטימי ונעים בעיצוב חדשני ומפואר אשר נבנה בקפידה כדי להעניק חווית קולנוע איכותית ומפנקת לתושבי העיר.

 

 

אני כבר נהניתי מ"50 גוונים של אופל" על הכסאות המרווחים והנוחים של קולנוע הבוטיק החדש ברחובות.

 

 

 

 

ירון כהן, סמנכ"ל שיווק ומכירות גלובוס מקס ישראל:

"גלובוס מקס ממשיכה להביא את חווית הקולנוע לכל מקום אפשרי בארץ מתוך תפיסה שלכולם מגיע ליהנות מהסרטים הטובים ביותר ולהציע חווית צפייה ברמת העומדת בקנה אחד עם בתי הקולנוע המתקדמים בעולם.

אנו שמחים להיות הראשונים להחזיר את  הקולנוע לעיר רחובות שעד לא מזמן נאלצו תושביה לצאת מחוץ לעיר בשביל סרט.

גלובוס מקס רחובות נבנה בקונספט קצת שונה משאר מתחמי הקולנוע של הרשת, הוא מהווה מעין קולנוע בוטיק בתוך קניון, קולנוע חמים ואינטימי יותר. המטרה שלנו הייתה להתאים עד כמה שאפשר את בתי הקולנוע לדרישות ולמאפייני האוכלוסייה בעיר שמצד אחד חיפשה קולנוע בוטיק ואינטימי יותר ומאידך את חווית הצפייה והאווירה של בתי קולנוע גדולים שאנו רואים במגה קומפלקסים.  גלובוס מקס ממשיכה להביא את חווית הקולנוע לכל מקום אפשרי בארץ מתוך תפיסה שלכולם מגיע ליהנות מהסרטים הטובים ביותר וכמו גם ליישר קו עם חווית בתי הקולנוע בעולם."

 

רשת גלובוס מקס מונה כיום 12 מתחמי בתי קולנוע בכל רחבי הארץ, ובכוונת הרשת להגיע בעתיד ל- 18 מתחמי בתי קולנוע מפוארים בפריסה ארצית. בתי הקולנוע בקניון עופר רחבות יפעלו בין השעות  10:00 - 24:00 , בממוצע יתקיימו בין 25-30 הקרנות סרטים ביום. כמו כן החברה מפיצה סרטים ומייצגת בישראל את חברות וורנר יוניברסל, פאראמונט וסרטים עצמאיים נוספים.

 

לאתר גלובוס מקס רחובות

 

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי

 

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

 

לאתר שלי לקניות מומלצות באיביי ebay

 

 

 

<< לפוסט הקודם      לפוסט הבא >>

 

צרכנות אופנה טיפוח בריאות טכנולוגיה תיירות תרבות קולינריה אודותי


 

Please reload

Please reload

  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
ScreenHunter_8438 Nov. 10 11.26.jpg