"אוכל שתיה גבר אישה" - המופע של דר' צחי בן ציון

 

המופע המצליח אוכל שתיה גבר אישה של דר' צחי בן ציון - רופא מין, סקסולוג ופסיכיאטר, חוזר למספר מצומצם של הופעות - מצחיקות נוגעות ואקטואליות יותר.

 

דר' צחי בן ציון נבחר לאחד ממאה הרופאים הטובים בישראל מטעם מגזין פורבס.

המופע "אוכל שתיה גבר אישה" הוא אחד המופעים המצליחים בארץ.

מדובר במופע שהוא גם סוג של טיפול מיני וזוגי המוגש בהומור ובצחוק, ונוגע באמיתות של החיים.

דר' בן ציון בהכשרתו רופא מומחה בכיר -  רופא מין, סקסולוג ופסיכיאטר, שמצליח בזכות כישוריו הקומיים הפנומנאליים לתרגם ולהעביר מסרים חשובים לקהל ממצבים שכיחים ומביכים בחיי הזוגיות ומחדר המיטות בחן ובהומור רב.

 

 

ד"ר יצחק (צחי) בן ציון, רופא, פסיכיאטר וסקסולוג. משמש כפסיכיאטר הראשי של מחוז דרום של שירותי בריאות כללית וכמנהל המרפאה לבריאות מינית במרכז הרפואי האוניברסיטאי "סורוקה" לנגב. בעבר כיהן כסגן-מנהל המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה וכפסיכיאטר הראשי של קופת חולים לאומית.  מתנדב ב'איחוד הצלה'. בשנים 2014-15 נבחר בן ציון לאחד ממאה הרופאים הטובים בישראל מטעם מגזין 'פורבס'.

 

 

עכשיו הוא חוזר לבקשת הקהל, למספר הופעות בלבד.

בהופעות מתייחס לנושאים אקטואליים ובוערים בנושא מיניות סקס וזוגיות - פורנו, מיניות של בני נוער, דת ומין, ווטסאפ וזוגיות, הקשר בין סקס ומשקל (שומן), ספורט ובריאות, מיזופוניה (סלידה מרעשים) ועוד.

 

במהלך המופע הנוכחי מקיים בן ציון יותר אינטראקציה עם הקהל, כשלמופע מותאם הפעם גם פס קול ייחודי. במופע שהוא כאמור סוג של טיפול מתבסס דר' בן ציון על מקרים הלקוחים מתוך סיפורים מחייהם של מטופלים ומנתונים מדעיים של מאסטרס וג'ונסון הקשורים בסקס וזוגיות.

המסר העיקרי שלו מדגיש את חשיבות האינטימיות, כמו גם את  הבעיות הקטנות והגדולות שכולנו חווים בחיי יומיום וכמובן – את  הדרכים להתמודד איתם.

 

אני הגעתי לפני כשבועיים לראשונה להתרשם מהמופע. צחי מעביר את המופע בצורה מאוד חיננית ומלאת הומור, תוך שימוש בעובדות, הרגלים וסטיגמות שנוגעים בכולנו. בדרך מאוד קלילה ויצירתית הוא מעביר מסרים חשובים בנושא זוגיות ומיניות.

 

הנה שני קטעים קצרים שצילמתי לייב בהופעה שנכחתי בה לפני כשבועיים:

 

 

 הצטרפו לדף הפייסבוק שלי

 

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

 

לאתר שלי לקניות מומלצות באיביי ebay

 

 

 

<< לפוסט הקודם      לפוסט הבא >>

 

צרכנות אופנה טיפוח בריאות טכנולוגיה תיירות תרבות קולינריה אודותי

 

Please reload

Please reload

  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
ScreenHunter_8438 Nov. 10 11.26.jpg