שתי השקות מהפכניות מבית לנקום LANCÔME - סדרה ממריצה לעור ENERGIE DE VIE מסקרה חדשה ואייליינר מתכוונן GRANDIOSE LINER & MASCARA

בשבוע שעבר הגענו לשתי השקות מהפכניות מבית לנקום LANCÔME, שנערכו במלון ניקס NYX בת"א.

 

 

השקה ראשונה:

 

ÉNERGIE DE VIE - סדרה ממריצה למראה רענן ובריא

 

התופעה המודרנית החדשה urban fatigue "עייפות אורבנית" – עייפות הנגרמת מאורח החיים האורבני העמוס הגורמת לדור ה-Y להיות מוצף, נתון ללחצים, למתח ולעייפות מתמדת.

הפתרון של לנקום: סדרה הכוללת 3 מוצרים המבטיחים שגרת טיפוח פשוטה ויעילה, המבוססת על לחות מרוכזת ומזינה, לצד מרכיבים פעילים נוגדי חמצון, למראה עור רענן, מלא חיים ושופע אנרגיה, הקורן במראה זוהר ובריא.

המוצרים מתאפיינים במרקמים חדשניים, המתאימים לבנות דור ה- Y, מועשרים במים ופותחו על בסיס הטכנולוגיה של מדע העתיד – מטבולומיקה (מטבוליזם וקוסמטיקה).

 

צעירים הלוקחים על עצמם מספר גדול של פרויקטים אישיים ומקצועיים, נוהים אחר הטרנדים האחרונים, ושומרים על נוכחות קבועה ברשתות החברתיות, מבלים עד השעות המוקדמות של הבוקר, ומחפשים למלא את המצברים באמצעות יוגה ודיאטות ניקוי רעלים, רוצים הכל, כל הזמן, מבלי להתפשר. לצד כל אלה, נולדה התופעה המודרנית החדשה urban fatigue. עבור דור אותנטי זה, המשכיל, יודע-כל, שפונה לכל אחד בשמו הפרטי, דור המאופיין בקיצוניות ובהפכים, לנקום מנערת את המוסכמות בכל הקשור ללחות לעור עם הצגתו של Liquid care™ כחלק מסדרת  ÉNERGIE DE VIE העונה על בעיות מראה העור של העולם המודרני, עם מוצרים יעילים במיוחד, קלים ונוחים לשימוש, ומאפשרים לעורר ולהמריץ את האנרגיה הבלתי נדלית של הנשים של היום.

 

מדע העתיד – מטבולומיקה

על מנת להילחם בעייפות הנגרמת מהחיים האורבניים, לנקום פנתה למדע העתיד, מטבולומיקה, והצליחה להפיק 3 מוצרים שכל אחד מהם לחוד וכולם יחד נושאים עימם הבטחה לשגרת טיפוח פשוטה ויעילה,  המבוססת על לחות מרוכזת ומזינה, לצד מרכיבים פעילים נוגדי חמצון, המשיבים אנרגיה שופעת לעור הפנים למראה עור רענן, מלא חיים ושופע אנרגיה, הקורן במראה זוהר בריא.

 

 

 

אלו המוצרים:

 

The smoothing & plumping Pearly Lotion

תחליב במרקם פנינתי למראה עור חלק ומלא יותר מבפנים: תחליב מפתיע זה מכיל שפע של פנינים שקופות ושקופות למחצה בגדלים שונים. תחושת הזנה משולבת עם רעננות אינטנסיבית של מים, לפרץ של רעננות ממריצה.

 

 

 

The smoothing & glow-boosting Liquid Care

 טיפוח במרקם ג'ל למראה עור חלק וקורן: נושא הבשורה של החזון החדש של לנקום Liquid care™. טיפוח עור כולל, הכול-באחד, עם פורמולה רעננה כתחליב, מרוכזת כסרום ומעניקה לחות כקרם של לנקום. עשיר במרכיבים פעילים לליחוח העור, נוגדי חמצון, משיבי רעננות ממריצה. מותיר את העור בעל מראה חלק, מלא, רענן וזוהר.

 

 

 

The overnight recovery Sleeping Mask (מסכת שינה לשיקום העור בלילה)

טיפוח עור משקם למריחה אחרי יום עמוס או כטיפול חירום. המרקם הופך למים על העור, מוריד את טמפרטורת העור ב-1.8 מעלות צלזיוס לתחושה מיידית של רעננות[1]. הפורמולה מסייעת לחזק את מחסום ההגנה הטבעי של העור ושומרת על רמות הלחות האופטימליות שלו.   

 

 

 

סדרת אנרג'י דה וי היא הבטחה לעור המקבל מחדש מרץ ואנרגיה שופעת, מראה זוהר ובריא, לנשים שלא מוותרות ורוצות לחיות את החיים שלהן במלואם. נשות דור ה-Y.

לנקום ערכה "מבחן אמיתי: "היום שאחרי" במטרה לבדוק את ההשפעות של ה- Liquid care ומסכת הלילה, בתנאים אמיתיים על נשים החשופות לעייפות אורבנית: פחות שעות שינה בלילה כשיש ילדים קטנים, בילויים, שעות ארוכות במשרד.

התוצאות חד משמעיות. בראש ובראשונה במונחים של העור, שנראה:

 

מלא יותר בלחות

חלק יותר

מלא

רענן

זוהר יותר

מלא יותר באנרגיה

 

*הבדיקה התבצעה על 109 נשים. הערכה עצמית בסולם מ-1 עד 10. בבוקר לפני ואחרי שגרת השימוש ב- Sleeping Mask+ Liquid Care.

 

LIQUID CARE™: מהפכה קוסמטית

מאחר שדור ה-Y רוצה הכול, אבל אין לו זמן, מאחר שהוא מחפש מוצרי יופי יעילים, ועם זאת קלים ונוחים לשימוש, לנקום פירשה מחדש את שיגרות היופי האסיאתיות עם מרקמים רעננים ונוזליים. בהתבסס על הידע המקצועי המעמיק שלה, לנקום המציאה את Liquid care™: מוצרים לטיפוח העור עם תחושה מימית לכל הנשים ברחבי העולם. היברידית ואינטנסיבית, הפורמולה רעננה כתחליב, מרוכזת כסרום ומעושרת בלחות כקרם של לנקום – הכל בפעולה אחת בלבד.

בהתבסס על עומק המומחיות ארוכת השנים שלה, לנקום העמידה את אמנות פיתוח הפורמולות בלב ליבו של Liquid care™ .

 

מתכון טוב דורש את המרכיבים הנכונים

עבור אנרג'י דה וי, המיועדת לדור עם האינפורמציה הזמינה והנגישה, מעבדות לנקום יצרו מוצר ייחודי המבוסס על קוקטייל רב עוצמתי של מרכיבי לחות ו-3 מרכיבי-על פעילים המופקים מצמחים, על מנת להשיב אנרגיה לעור שאין לו זמן לנוח. 

 

 

 

 

24% מרכיבי לחות: לחות עילאית

העור הופך יבש יותר כתוצאה מהעייפות האורבנית. על מנת לסייע לעור למלא את המצברים שלו, 24% של מרכיבי לחות הוכנסו למוצר טיפוח במרקם ג'ל, ו-20% למסכת הלילה. ריכוזים יוצאי דופן המעניקים שינוי מיידי: עור הפנים נראה מלא וחלק יותר, בעל מראה קורן וזוהר יותר.   

 

סדרת אנרג'י דה וי היא מתכון הכולל 3 מרכיבים פעילים שנבחרו ספציפית על מנת לטפל בסימני העייפות האורבנית על העור, וביניהם תמצית גוג'י ברי בשל סגולותיו כנוגד חמצון, תמצית מליסה צרפתית בשל הסגולות המרגיעות, ותמצית ערבז בשל היכולת שלה להעניק חיוניות לעור.   

סדרת אנרג'י דה וי, מכילה מרכיב נוגד חמצון, מעניקה לחות ואנרגיה, משמשת כמו "מזונות-על" לעור אותם יש לצרוך על בסיס יומיומי על מנת להבטיח עור עשיר בלחות, הנראה חלק ורענן, הקורן במראה זוהר של בריאות.

 

מטבולומיקה

ניתן לכנות תחום מחקרי זה כמדע של הבלתי נראה מאחר שהוא חוקר את הזעיר ביותר: המטבולום. מדובר על מושג שיחסית עדיין לא מוכר, ופירושו: כלל המולקולות הקטנות המיוצרות ונצרכות ע"י התא. המטבוליטים אינם קבועים: הם משתנים כל הזמן בהתאם לגיל, לסביבה, לתזונה וגם לעייפות.

 

מהפכת המטבולומיקה

אחרי גנומיקה, טרנסקריפטומיקה ופרוטאומיקה, מדע חדש פותח אופקים מהפכניים ברפואה ובקוסמטיקה – מטבולומיקה, במילים פשוטות האמנות לגרום לפעילות התא "לדבר".

התפקיד שלו? "מטבולומיקה מעניקה תמונת מצב של פעילות מופלאה המתרחשת בתוך התאים שלנו," ד"ר ג'והן ראיילס, מנכ"לMetabolon, Inc.  ומומחה בנושא, מסביר. "מידע זה מספק לנו הבנה טובה יותר על המנגנונים של דברים חיים ואיפשר לנו להוכיח שהעייפות הנובעת מאורח חיים אורבני קדחתני גורמת נזק למטבוליטים של העור."

 

 

 

פרוטוקול פורץ דרך לשימוש בתעשיית הקוסמטיקה

לראשונה, כדי להבין טוב יותר את ההשפעה של עייפות אורבנית על תאי העור, לנקום  - בשיתוף פעולה עם חברת Metabolon - יישמה פרוטוקול פורץ דרך על מנת לאסוף, לנתח ולפרש מאות מטבוליטים. המטרה? לזהות שינויים אפשריים במטבולום הנגרמים מעייפות אורבנית. שאלה שעד כה לא הייתה לה תשובה.  

מחקר זה, שנערך על 50 נשים במשך חודשיים, מלמד שהעייפות הנגרמת מהחיים האורבניים האינטנסיביים משבשת את המטבוליטים של העור.

המחקר המטבולומי איפשר להוכיח שבהשפעת העייפות האורבנית משפחות שונות של מרכיבי העור מושפעות מתגובות שרשרת של התחמצנות התא. לדוגמה, חומצות אמינו רגישות מאד לכך. כך לגבי מתיונין, שהצורות המחומצנות השונות שלה זוהו בפעם הראשונה על שטח פני העור. תופעת התחמצנות חומצת האמינו, מתיונין משמשת ליצירת שכבת מגן על מפעל אנרגיה של התא (מיטוכונדריון).

לנקום הניחה את היסודות לקביעה שעייפות אורבנית פוגמת ביכולת ההגנה העצמית של העור ותורמת לתהליך ההזדקנות המוקדמת שלו. לנקום השתמשה בבסיס ידע חדש זה על העור כדי ליצור את אנרג'י דה וי.

 

מחירים מומלצים לצרכן (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם):

 

ENERGIE DE VIE Liquid care – מוצר טיפוח במרקם ג'ל: 30 מ"ל – 380 ₪

ENERGIE DE VIE smoothing & plumping pearly lotion – תחליב במרקם פנינתי: 200 מ"ל – 380 ₪

ENERGIE DE VIE Nuit sleeping mask – מסכת לילה: 50 מ"ל - 440 ₪

 

 

להשיג בנקודות המכירה של לנקום ברשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל ובפרפומריות המובחרות.

 

 

 

השקה שניה:

 

אייליינר מתכוונן ראשון של לנקום  GRANDIÔSE LINER ומסקרה חדשה Grandiôse Extrême

 

אחרי שהמציאה מחדש את חוקי המסקרה, לנקום מאמצת את אחד הסודות השמורים של המאפרים הבינלאומיים וממציאה מחדש את חוקי האייליינר עם אייליינר בזווית חדשנית:

35 מעלות ובגימור מאט מפתיע.

ובנוסף, משיקה מסקרה קלאסית חדשה לנפח מוגבר.

 

 

 

Grandiôse Liner

נוצר בהשראת הטכניקות של אמני איפור מובילים בעולם לגמישות ויצירתיות היוצרות מראה עיניים יפה ומרשים ביותר.

עם אפליקטור מעוקל ב-35 מעלות, קימור חדשני המאפשר להגיע לקו הריסים העליון בקלות ובדיוק רב.

3 גוונים אולטרה-אינטנסיביים בגימור מאט טהור המשדר יוקרה.

 

אייליינר הוא אגדה שהתפתחה ונבנתה בסרטים. סימן ההיכר של כמה מהמבטים המדהימים ביותר בקולנוע ובצילום אופנה, והאביזר האולטימטיבי לכל אישה המחפשת זהות יופי שהיא שלה בלבד, הוא אייליינר. כיום, מודרני ונחשק יותר מאי פעם, ניתן למשוח אותו בהתאם למראה הרצוי – קו גראפי, פס על העפעף, או קו עדין ומעודן יותר בבסיס הריסים. עם חזרתו המרשימה למסלולי תצוגות האופנה ולסרטוני הדרכה בנושאי איפור ויופי, הוא מסמל תשוקה אינסופית ליצור בהנאה מראות איפור על מנת לבלוט ולהתבלט. או פשוט כדי ליהנות מתהליך האיפור עצמו.

 

סדרת גרנדיוז Grandiôse

סדרת גרנדיוז נוצרה בכדי להמציא מחדש טכניקות איפור בדרכים פשוטות ומקצועיות יותר, וכך לתת חופש ליצירתיות של הנשים באיפור. טכנולוגיות מורכבות וחדשנות מתמדת מהוות בסיס לפשטות מוצר אחר מוצר.

על מנת להעניק לקו חופש יצירתי ולהדוף את הגבולות שלו, פיתחה לנקום את אייליינר גרנדיוז, בהשראת טכניקות של אמני איפור. האייליינר גרנדיוז כולל ציר המאפשר קימור של 35 מעלות של האפליקטור, למריחה נוחה ומדויקת. הפורמולה הצפופה, האטומה והחדשה במאט אינטנסיבי מעצימה את העיניים, ויוצרת קווים נועזים.    

 

זהו אחד הסודות השמורים ביותר בקרב אמני האיפור: מברשות מעוקלות בכוונה תחילה ליצירת גמישות ויצירתיות גבוהות יותר ועיניים יפות יותר.

עם האפליקטור המעוקל ב-35 מעלות, מפשט אייליינר גרנדיוז את טכניקת השימוש למשיחת קו יעילה יותר. הקימור החדשני משנה את כללי המשחק, מאחר שהוא מאפשר כל ניואנס של תעוזה. ליסה אלדריג', מנהלת האיפור האומנותית בלנקום, השתמשה במומחיות ובידע שלה על מנת לקבוע את הזווית המדויקת.

ניתן לכופף את האפליקטור של אייליינר גרנדיוז באמצעות הציר ולהשתמש בו בשני מצבים ספציפיים: ישר ומעוקל. כל דבר אפשרי במצב שהאפליקטור נטוי מאחר שהאייליינר מגיע לקו הריסים העליון, מהפינה הפנימית לפינה החיצונית של העין, בדיוק רב יותר ובקלות רבה יותר. הטכניקה ידידותית למשתמש והופכת את המשיחה לקלה ופשוטה כמעט ללא כל מגבלה.

לאייליינר גרנדיוז קצה דק במיוחד (0.2 מ"מ בלבד) עם מיקרופייבר ניילון ומרקם של שרף לגמישות מוחלטת: שני מאפיינים חיוניים לדיוק אבסולוטי במשיחת הקו. זהו אייליינר שטובלים אותו, כלומר - הקצה סופג את הכמות הנכונה של המוצר כאשר טובלים אותו בבקבוק.

 

 

 

צפוף, אטום ומאט, הפיגמנטים יקרי הערך יוצרים על העור תוצאה יוצאת דופן בתחכום שלה. לנקום יצרה 3 גוונים אולטרה-אינטנסיביים, בגימור מאט טהור ובעל יכולת עמידות אינסופית ללא כתמים או דהייה.

 

carbon black - שחור פחם

sapphire blue - כחול ספיר

deep brown - חום עמוק

 

הפורמולה הנוזלית, העשירה של האייליינר מחליקה בעדינות על העור ומתייבשת במהירות. הקו לא מושפע מלחות ומסבום, ונותר במקומו. פולימר לטקס יוצר שכבת הגנה המקבעת את הפורמולה ומגנה עליה לאורך כל היום. זוהי הפורמולה המושלמת מכל זווית עם משיחה איכותית ועמידות יוצאת דופן. ניתן להסיר את אייליינר גרנדיוז בפשטות רבה, באמצעות מים חמים.

 

תוצאה גרנדיוזית:

ל-96% מהנשים שבדקו את אייליינר גרנדיוז, הוא התייבש במהירות.

ל-95% היה קל להחזיק בו.

ל-95% הקצה שלו הרגיש גמיש.

ל-91.1% הוא יצר קו דק ואיכותי.

ל-90.1% הוא הציע גישה נוחה יותר לשורשי הריסים.

ל-88.1% הוא החליק בקלות ובנוחות על העור במהלך המשיחה.

ל-86.1% היה נוח וקל להשתמש בו.

ל-85.1% הוא אפשר שליטה קלה ונוחה יותר במשיחת הקו.

העיניים עוצמתיות יותר:

ל-94.1% מהנשים שבדקו את אייליינר גרנדיוז, הוא העצים את העיניים שלהן.

ל-90.1% אפקט הצבע היה אינטנסיבי.

*נבדק על 101 נשים בצרפת בגילאים 20-45 שהשתמשו באייליינר נוזלי מידי יום או שהסכימו להשתמש בו על העפעפיים לפחות פעם ביום במשך שבעה ימים.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 240 ₪ (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם).

 

 

Grandiôse Extrême: מסקרה קלאסית חדשה לנפח מוגבר

 

השחור מעולם לא היה עוצמתי יותר, הריסים מעולם לא נראו ברור יותר. גרנדיוז אקסטרים היא מסקרה מודרנית ומתוחכמת בכל היבט גם באריזה החדשה שלה בשחור מאט, ומבטיחה תוצאה של אינטנסיביות.

 

המסקרה החדשה, גרנדיוז אקסטרים, משלימה את המראה של גרנדיוז עם ריסים בנפח מקסימלי. הפורמולה ממציאה מחדש את הרעיון של נפח עמיד לאורך זמן רב עם האפליקטור המעוצב כSwan-Neck™ המאפשר לתפוס ולצפות כל ריס וריס. הריסים פרוסים כמניפה, ארוכים יותר ומלאי נפח למבט מתוחכם  ויכולת פיתוי עוצמתית. 

על מנת ליצור את הנפח המקסימלי מכילה התרכובת של המסקרה תכולה גבוהה של אלסטומרים במברשת וסיבים רבים המסודרים לסירוגין בשורות של זוגות על מנת להבטיח הפרדה טובה יותר של הריסים עם כל שימוש במברשת ומשיחה אחידה יותר. עם תכולת האלסטומרים הגבוהה הזו, הסיבים תופסים את כל הריסים בו זמנית, ומושחים בתנועתם את הכמות המושלמת של המסקרה לתוצאה של נפח מוגבר יותר.

 

 

 

בנוסף, מבוססת המסקרה על פורמולה מהדור החדש התורמת לנפח המקסימלי. המרקם העשיר של הפורמולה נוח למשיחה, ומצפה את הריסים בגימור רך וגמיש. פולימרים מאפשרים לפורמולה לצפות את הריסים עם המשיחה, להתקבע ולהישאר במקומה. "השעוות הקשות" בהן משתמשים לעיתים קרובות בפורמולות של מסקרה מפנות את הדרך ל"שעוות גמישות" הבונות נפח מרשים. הלטקס יוצר שכבת הגנה סביב הריסים לאחיזה ואיפור מושלם למשך 24 שעות.

 

המסקרה מגיעה בגוון שחור כהה, עמוק ואינטנסיבי המעניקה מראה עוצמתי ורב מבע הכולל גם פולימר מגביר-צבע משולב עם פיגמנטים עדינים ואיכותיים במיוחד המאפשרים פיזור אחיד של הפורמולה לצבע שחור טהור וצפוף. בנוסף, משולב בפורמולה חומר המייעל את ההיקשרות ומשפר את התאימות בין הפאזה המימית לפאזת השעווה של הפורמולה, ובכך תורם אף הוא לפיזור הפיגמנטים.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 209 ₪ (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם).

להשיג בנקודות המכירה של לנקום ברשתות הסופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל ובפרפומריות הפרטיות.

 

והנה אני, לאחר שאופרתי עם האייליינר ובמסקרה החדשים מסדרת גרנדיוז:

 

 

 

 

לדף הפייסבוק של לנקום

 

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי

 

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

 

לאתר שלי לקניות מומלצות באיביי ebay

 

 

<< לפוסט הקודם       לפוסט הבא >>

 

צרכנות אופנה טיפוח בריאות טכנולוגיה תיירות תרבות קולינריה אודותי

 

 

Please reload

Please reload

  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
ScreenHunter_8438 Nov. 10 11.26.jpg