סיפורי בדים סדרה תיעודית חדשה ב- yes דוקו הנכנסת אל מאחורי הקלעים של עולם האופנה הישראלי

 

בשבוע שעבר היינו בהקרנה שיקית במיוחד של הסדרה סיפורי בדים - סדרה תיעודית חדשה הנכנסת אל מאחורי הקלעים של תעשיית האופנה הישראלית, על כל רבדיה, יצריה ואנשי תעשיית האופנה של ישראל.

 

להקרנה הגיעו אושיות אופנה בארץ כגון: המפיק מוטי רייף, המעצבות טובהלה ונעמה חסין, דורין פרנקפורט, לארה רוסנובסקי, הד מיינר ואשתו הזמרת ריף כהן. וסלבס רבים כגון: ציפי רפאלי, דודו בראור, עברי לידר, לאה שנירר, קרן מור, גלית גוטמן ויגאל אהובי, שירז טל, אורנה דץ ובן זוגה, מיקי בוגנים, גיל ריבה ובת זוגתו, רני והילה רהב, מרינה קבישר, שלי גפני, קארן דונסקי, קורין גדעון, איה קרמרמן, אביעד קיסוס, ג'ני צ'רוואני, יאנה גור, דליה מזור, יעל רייך, המעצבת רזיאלה גרשון, המוסיקאי אבי בללי (אשר כתב את המוסיקה המקורית לסדרה), איריס קול, המלחין קובי אושרת, חלי גולדנברג וכן יוצרי ומפיקי הסדרה: עידית אברהמי, אילנית באומן ועינב שנהר.

כמו כן, נכחו באירוע אנשים מוכרים רבים מעולם העסקים, ביניהם בכירי yes ובראשם המנכ"ל רון אילון, ליאורה עופר, איש העסקים אייבי נאמן, עו"ד דן להט, הרצל חבס, חברת הכנסת זהבה גלאון, אמיר חייק - מנכ"ל התאחדות התעשיינים לשעבר, אורנה אלוביץ', המסעדן שאול בן אדרת, המעצב דני מזרחי, ורד רמון ריבלין, יונה ויזנטל.

 

 

 

 

אז אחרי שהתחככנו... התיישבנו לצפות בפרק הראשון של הסדרה התיעודית בת 6 פרקים שתשודר החל מה-23/11 ב- yes דוקו וב- yesVOD.

 

 

במשך השנתיים האחרונות, עקבה הבמאית עידית אברהמי (״העיתונאים״) אחר מספר מעצבים בולטים וכן אחר מפיק האופנה מוטי רייפ בהכנות לקראת שבוע האופנה הישראלי.

כך אנו מקבלים תמונה מורכבת ומפתיעה על חייהם ועבודתם של מעצבי אופנה ישראלים בולטים כמו המעצבת והתעשיינית דורין פרקנפורט, המעצבות הוותיקות טובהל'ה ובִתהּ נעמה חסין והמעצבים הצעירים והמבטיחים לארה רוסנובסקי והֵד מיינר.

כל זאת במקביל למעקב אינטנסיבי אחר עבודתם רוויית היצרים של רייפ ואנשיו - על רקע גל הטרור המתחולל בישראל, בליבו של אתר בנייה, מנסה רייפ לגרום לבלתי-אפשרי לקרות – להביא לגמר את שבוע האופנה הישראלי.

באמצעות מעקב רווי סצינות דוקומנטריות, ועם שלל הופעות אורח של אנשי מפתח מקרב תעשיית האופנה - עיתונאים, אנשי יחסי ציבור, צלמים ודוגמניות - מציגה הסדרה את התעשייה הזוהרת-כביכול, תעשייה שנמצאת כל העת במאבק ונאלצת להתנהל במציאות יומיומית מורכבת של הישרדות ומצוקה כלכלית.

את הסדרה יצרו עבור yes דוקו הבמאית עידית אברהמי והמפיקה אילנית באומן ("תקופת מבחן").

הסדרה בת 6 פרקים ותשודר החל מה-23/11 בyes דוקו וב-yesVOD.

מפיקים: אילנית באומן וענב שנהר, שנהר הפקות . ישראל, 2016

 

לאתר yes

 

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי

 

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

 

 

 

<< לפוסט הקודם       לפוסט הבא >>

 

 

צרכנות אופנה טיפוח בריאות טכנולוגיה תיירות תרבות קולינריה אודותי

 

Please reload

Please reload

  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
ScreenHunter_8438 Nov. 10 11.26.jpg