לראשונה בישראל: קולנוע פופ אפ באמפי תיאטרון על גג קניון עזריאלי ת"א - Azrieli ROOFTOP CINEMA by GlobusMax

סוף סוף זה מגיע גם לארץ...

כמו בניו יורק, לונדון, אמסטרדם וערים גדולות נוספות בעולם, רשת גלובוס מקס פתחה בארץ קולנוע פופ-אפ באמפי תיאטרון הממוקם על גג קניון עזריאלי בת"א - Azrieli ROOFTOP CINEMA by GlobusMax.

 

 

 

קולנוע ה- Rooftop Cinema נולד כתוצאה משיתוף פעולה של רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס וקניון עזריאלי ת"א ויפעל בחודשים יולי - אוגוסט.

 

 

 

(בתמונה: ארנון תורן - מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ובנט קפלן - מנכ"ל ובעלים רשת גלובוס מקס)

 

באי מתחם Azrieli ROOFTOP CINEMA by GlobusMax יוכלו ליהנות כל ערב החל מהשעה 18:30 מבר משקאות משובח, מזנון קולנוע משודרג ועשיר ומוזיקה חיה.

מחיר כרטיס כולל משקה ראשון 49 ₪.

 

 

Rooftop Cinema  ממוקם באמפי תיאטרון שעל גג קניון עזריאלי, כולל כ- 400 מקומות ישיבה ויוקרנו בו מידי ערב מיטב להיטי הקולנוע של קיץ 2016, כאשר החברה התקינה באמפי תיאטרון מסך קולנוע גדול ומערכת הגברה מתאימה.

 

 

 

באי המתחם יוכלו ליהנות כל ערב החל מהשעה 18:30 ועד תום ההקרנה האחרונה מבר משקאות משובח, מזנון קולנוע משודרג ועשיר במחירים נוחים עם שפע נשנושים מלוחים ומתוקים, מוסיקה חיה, אווירה ייחודית שאין שנייה לה תחת שמי תל-אביב ומול הנוף האורבני יוצא הדופן.

 

במתחם יוקרנו הלהיטים המובילים של הקיץ ביניהם: ג'ייסון בורן, סוכן וחצי, סרטים לכל המשפחה ועוד הפתעות.

 

 

אפי ליפשיץ, סמנכ"ל שיווק, גלובוס מקס: "גלובוס מקס רואה בחוויה הקולנועית קודם כל חוויית בילוי שצריכה לחדש ולהתחדש כל הזמן. אנחנו שמחים על ההזדמנות לשתף פעולה עם קניון עזריאלי תל-אביב, לרענן את הקיץ התל אביבי ולהביא חווית בילוי קולנועית ייחודית על אחד הגגות הנפלאים של העיר".

 

אופיר אורן, מנכ"ל קניון עזריאלי תל אביב : "קניון עזריאלי תל אביב הינו מרכז הקניות והבילוי של ישראל המציע לקהל לקוחותיו את מיטב החוויות המובילות מהעולם. אנחנו תמיד מקווים להוביל בכל הנוגע לאירועים חדשניים וייחודיים וגם השנה בחרנו להפתיע ולרגש את לקוחותינו בחוויה קולנועית בינלאומית וראשונה מסוגה בארץ, המתאפשרת בזכות שיתוף הפעולה עם חברת "גלובוס מקס" אשר תפעיל קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים".

 

 

מחיר כרטיס למתחם יעמוד על 49 ש"ח בלבד ויכלול פרט לסרט גם משקה ראשון (בכפוף לתקנון). רכישת הכרטיסים תתבצע באתר Rooftop Cinema, אתר גלובוס מקס או באפליקציית גלובוס מקס.

 

קיץ שמח :)

 

 

לאתר גלובוס מקס

 

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי

 

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Please reload

  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
ScreenHunter_8438 Nov. 10 11.26.jpg